Pyrofish

 

Jak již víte, na serveru probíhaly rybářské závody. Nyní je vše jinak, starý plugin byl smazán a nahrazen zcela novým, který přináší jak všem známé závody v rybaření, tak i zcela nové funkce, za zmínku stojí větší množství ryb s různými cenami odstupnované dle úlovků a s tím i rybí shop, možnosti vylepšení rybářského vybavení….atd :D

Popis funkcí a možností:

Zabíjení ryb (Kill fish):

Zabíjejte vlastní ryby. To pouze znamená, že můžete v oceánu zabíjet tresky, lososy, tropické ryby a tučňáky, které po smrti upustí vlastní ryby. Toto je alternativa pro hráče, kteří rádi zkoumají oceán a chtějí za to malou odměnu. Také podporuje průzkum hlubin.

Stanice pro vykuchávání ryb (Fish gutting):

Pro položky související s entropií / rybolovem. Toto je grafické uživatelské rozhraní, které je přístupné v nabídce /fish menu . To vám umožní obchodovat s rybami s entropií, pokud chcete získat “passive” rychlejší. Pokud jde o položky na straně této funkce, budete moci získat váhy, oči, ploutve a další související položky, které budou použity k tvorbě a nákupu návnad, které přijdou později.

Vylovte kraby / humry:

Existuje pouze malá šance, že při rybaření můžete narazit na krakena nebo humra. Toto je pouze stříbrná rybka se zvýšeným zdravím. Tyto ryby však mají vlastní schopnost, sílu a vynalézavost. Tyto ryby také zahazují vzácné vlastní předměty, které budou použity pro návnadu i podél linie lovu.

Delirevries:

Tato funkce je v zásadě opakovatelnými úkoly. Tato funkce přichází s přizpůsobitelnými odměnami, jmény, tradicemi a mnoha dalšími věcmi, jako jsou hranice potřebných ryb a čas.

Augments:

Augmenty jsou v podstatě vlastní kouzla, která fungují pouze na vašem rybářském prutu. Chcete-li vylepšení rozšířit, postupujte podle receptů na řemesla v rozšířeném GUI. Až budete mít všechny řemeslné předměty, hodte je do kotle a udeřte je rybářským prutem. Poté použijte Augment a svůj rybářský prut v GUI Augmentu a zkombinujte je! Seznam rozšíření najdete níže:

Solar Rage – Více peněz z prodeje ryb.
Biome Disruption – Šance chytat ryby z jiných biomů.
Precision Cutting – Dává více entropie z vnitřností ryb.
Hot Spot – Šance získat dvojité ryby z rybolovu.
Saturate – Šance na doplnění hladu při chytání ryb.
Intellect – více XP při lovu ryb.
Call of the Storm – Šance získat více ryb za deště.
Crab Bait – Získejte více krabů při rybolovu.
Master Fisherman – Získejte lepší raritu ryb při rybolovu.
Sage – Získejte více xp z rybolovu.
Perception – Získejte více entropie chytáním ryb
Tsunami – Vyvolá vlnu tsunami, která při zachycení uvnitř zvětšuje všechny ryby o 1 měřítko.

Turnaje:

Událost, které bude automaticky spuštěna každých 90 minut (min. počet hráčů 4), aby si hráči mohli vzájemně konkurovat. Ať už se jedná o závod o chytání první platinové ryby nebo o chytání nejdelší ryby, vyhrajte další turnaj a budete odměněni plně konfigurovatelnými odměnami.

Anti-AFK Fisher:

PyroFishing přidává na server novou techniku ​​Anti AFK Fishing. Tím se zabrání tomu, aby lidé trvale lovili ve stejném zdrojovém bloku a získávali ryby.

Příkazy:

✯ /fish (menu).
✯ /fish menu (Fishing menu).
✯ /fish codex (Brings up the codex).
✯ /fish shop (Opens up the shop).
✯ /fish scales (Opens the Scales GUI.)
✯ /fish bag (Opens the Fish Bag GUI)
✯ /fish gut (Opens the Gutting GUI)
✯ /fish deliveries (Opens the Deliveries GUI)
✯ /fish augment (Opens the Augment GUI)
✯ /fish augments (View all the Fishing Augments in game)

Odměny:

První tři umístění v závodech získávají finanční odměnu (může se měnit). Nastavena procentuální možnost vyšší odměny násobená koeficientem v rozmezí 1-300%. Ceny ryb jsou odstupňovány dle ceníku ryb od raw fish (nejlevnější a nejdostupnější), silver, gold, diamond až po platinum fish (nejlépe se prodává a přináší řadu výhod) . Ceny výkupů ryb v /fish shop se můžou měnit.