PyroMining

Přidán nový plugin na získávání zkušeností při těžbě materiálů. Systém je podobný jako u Pyrofishing, tedy je zde i shop na prodej materiálů …

Menu vyvoláte příkazem —–> /mine :lol:

Co je tento plugin a k čemu slouží?

Tento plugin v podstatě oživuje u hráčů těžební zkušenosti. Přidává mnoho různých funkcí, které umožňují hráčům přizpůsobit své těžební zkušenosti a dále je vylepšovat.

Fluxes. (Orbs najdete při těžbě určitých rud, které pak mohou být prodány těžebnímu trhu. Lze plně přizpůsobit, včetně možnosti přidat vlastní toky dovnitř.)

Gemstones. (Tyto drahokamy budou mít v budoucnu více funkcí. V současné době je lze také prodat na těžebním trhu.)

Rune Dust. (Získá se z rafinace „Tajemného prachu“ v rafinérii. Sloužil k svolání Rune Guardians k vydělávání run.)

Refinery. (Struktura více bloků, která vám umožní rozdrtit Mysterious Dust na další užitečné položky..)

Runes. (Dostanete je ze zabití Rune Guardianů. Vyvoláte je s Rune Dust kliknutím na Redstone Ore. Runy jsou jako vlastní měna a slouží k odemykání věcí /use items.)

Passives. (Pokud jste použili rybolov, budete vědět, co to je. To je v podstatě 15 vlastních schopností, které rozšiřují a vylepšují vaše těžební zkušenosti. Kompletní pasivní seznam viz níže.)

Zeta. (Toto je vlastní měna pro těžbu, která se aktuálně používá k aktualizaci pasivů. Při těžbě můžete získat Zetu z lomových rud.)
Úroveň těžby a strom dovedností. (Používá se k utrácení dovednostních bodů za výhody, jako je zvýšení zisku Zeta nebo maximální počet pasivních slotů.)

Oracles. (Toto jsou bossové koncových her, se kterými můžete bojovat pomocí Oracleite. Tyto Oracles vypustí položky, které mohou zvýšit vaše maximální pasivní sloty a další věci související s těžbou.)

Singularity. (Funkce řízená komunitou, která se staví směrem k těžařským arkádám. Poškozené moby, Void Rifts a Void Energy jsou spojeny s touto jedinečnou a zábavnou funkcí! V budoucnu bude mít také aktualizace pro Arcanes a další věci související s těžbou.)

Arcanes. (Těžba Arcanes je podobná pasivním pasážím, nicméně klesají. Poté musíte udělat zvláštní výzvu, abyste ji odemkli a dostali Arcane. Tyto Arcanes mají jedinečné schopnosti a mohou být mezi hráči vyrovnány a obchodovány)

Passives:

Pasivní cesty jsou v podstatě jako obyčejná kouzla, ale vždy jsou aktivní a ne tak výrazná jako obyčejná kouzla. K GUI těchto pasivů můžete přistupovat pomocí /mine passives. V současné době je 10 pasivních, ale v budoucnu jich bude až 15. Každý pasivní má stupeň, obyčejný, neobvyklý, vzácný, legendární a exotický. Čím vyšší je úroveň, tím vyšší musí být vaše úroveň těžby a čím více run, odemknutí stojí více. Pasivní verze můžete upgradovat pomocí vlastní měny, kterou doplněk přidává. Každý pasivní má 7 úrovní. Níže uvedu úplný pasivní seznam.

Patience. (Zvyšuje šanci získat drahokamy při těžbě.)
Flux Mining. (Vyšší šance získat Fluxes při těžbě.)
Quarry. (Šance give při těžbě rud.)
Saturate. (Šance na obnovení hladu při těžbě rud.)
Examiner. Vyšší šance, že drahokamy budou vyšší kvality.)
Archaeologist. (Šance najít vlastní rudy, které lze použít pro vlastní nástroje, brnění a další věci.)
Intellect. (Šance získat více EXP z lámání rud / normálních bloků.)
Spawners. (Šanci vytěžit spawner, který může být vytvořen jako funkční.
Smelter. (Šance na auto-smelt rudy a určité bloky.)
Runeist. (vyšší šance pro Rune Guardians a drop Runes.)

Obrázky:
https://www.spigotmc.org/attachments/20 … ng.363711/
https://www.spigotmc.org/attachments/20 … ng.363716/
https://www.spigotmc.org/attachments/20 … ng.381750/
https://www.spigotmc.org/attachments/20 … ng.381751/
https://www.spigotmc.org/attachments/20 … ng.381752/

Zeta:
Zeta lze získat při těžbě z lomových rud. Čím lepší rudu rozbijete, tím více Zeta získáte. Zetu můžete použít při upgradu pasivů. (/mine passives)

Úroveň těžby a strom dovedností:
Můžete si vydělat XP na svou úroveň těžby také zlomením rud. Pasivy vyžadují určitou úroveň, aby je bylo možné zakoupit a odemknout, můžete to zkontrolovat v rozhraní (/mine passives)).
Body dovednosti budou použity ke zvýšení výhod v zásuvném modulu, jako je zvýšení zisku Zeta nebo zvýšení maximálního počtu pasivních slotů, které můžete mít aktivní v daném okamžiku.

Oracles:
Oracles lze svolat pomocí nabitého Oracleite. Chcete-li toho dosáhnout, upřesněte některé záhadné prachy a získejte nenabitý Oracleite. Poté jděte těžit příslušné množství diamantové rudy, které určuje, a pravým tlačítkem myši na smaragdovou rudu vyvolat bosse. Vezměte prosím na vědomí, že tito boss by s největší pravděpodobností měli bojovat s koncovým zařízením a pokud možno s přáteli.

Jedinečnost:
Jedinečnost je hráčem a komunitou řízená funkce, která vidí hráče, kteří používají Void Shards, aby posílili svou osobní singularitu. Jakmile je aktivována, umožní hráčům získat nestabilní prvek a najít neplatné mezery pro poškozené moby a střepiny. Část Singularity je součástí komunitního řízení, díky němuž každý přispívá Rune Dust směrem ke zvýšení šance na pokles nestabilního prvku pro všechny na serveru!

Arcanes:
Poslední přidaná funkce! Jsou podobné pasivním, ale více zaměřeným na konec hry. Odemkněte je dokončením výzvy na Aurite. Poté je můžete vyrovnat kombinací stejných arkád spolu s lehkými runami a poškozenými střepinami. Mají omezené použití, ale mohou být napájeny zpět, když dojdou.